Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Valentina C. (0)

Sipas marreveshjes orë/ditë

Pershendetje. Une jam Valentina jam nje vajze me mbules, jam 19 vjeqare , studente ne fakultetin ekonomik (viti 1 ). Kerkoj pun si ndimese ne punet e shtepis/ baneses, si dhe perkujdesjen e femijeve sipas nevojes. Kontakt ne viber: 0038649577701Detale Profili

  • Femër
  • Sipas marreveshjes orë / ditë
  • Pagesa: Sipas marreveshjes
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

  • Të sapolindurit (gjer në 12 muaj)

Edukimi dhe kualifikimet

  • Fakulteti