Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Zanita Halimi

Me marreveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj Kujdestare per vajzen 3 vjeqare. Te kete njuhuri te perrallave, poezive dhe lojerave per femije. Numri kontaktues 044177139

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: Me marreveshje
  • Pagesa: Me marreveshje Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë