Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Venesa Nuhi (0)

4 orë/ditë

Pershendetje ! Jam nje vajze 20 vjecare. Kerkoj pune si ndihmese e puneve te shtepise apo kujdestare e nje femiu. Nr kontakti +38649636737Detale Profili

  • Femër
  • 4 orë / ditë
  • Pagesa:
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Hekuros

Edukimi dhe kualifikimet

  • Shkollën e mesme
  • Fakulteti