Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tetovë Kërkoj kujdestare

Arz Zvicer

Me marveshje orë/ditë

Kemi dy vajza 4dhe 2 vjeqe kerkojm urgjentisht nje kujdestare per tu kujdesur per femijet ton ju lutemi lajmrohuni per interesse . 0041799485045 Na shkruani ne viber

Detale Profili

  • orari: Me marveshje
  • Pagesa: Chf Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë