Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Lumnije Rama (24)

, orë/ditë

Kerkoj pun si ndihmse ne punt e shtepis 1 ose 2 her ne javt sipas nevojes nr kontaktus:045234346 mund t kontaktoni edhe viber prej ores 12deri ne oren 19:00.Detale Profili

  • Femër
  • , orë / ditë
  • Pagesa: ,
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët