Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Argjira Grapci

9:00-17:00 (8 ore ne dite) orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj ndihmese per punet e shtepise dhe kujdes per djalin 6 vjeq. Kerkojme punetore serioze(preferueshem grua) e cila e merr punen me seriozitet dhe pergjegjesi si ndaj femiut ashtu edhe rreth puneve te shtepise! Vendi i punes/banesa eshte ne shehsin \\\"Nena Tereze\\\" ne qeneder te Prishtines. Te interesuarat te lajemrohen ne nr e telefonit si dhe viber 0037744111-454.

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 9:00-17:00 (8 ore ne dite)
  • Pagesa: 160-170 euro Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti