Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Donika Z

7-16:30 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkojme kujdestare per perkujdesjen e djalit tone 1 vjecar. Poashtu ne shtepi i kemi edhe 2 femije te rritur 9 dhe 8 vjec(vajze dhe djale) te cilet nga ora 12:30 jane ne shkolle. Per me shume flasim ne tel. Te interesuarat te na kontaktojne ne keta numra/viber: 045850677 dhe 045666700

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: 7-16:30
  • Pagesa: sipas marreveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë