Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Fetije Jashari

Me marveshje orë/ditë 10 vite eksperiencë

Jam nga Prishtina kam pervojper mirmbajtje te banesave apo shtipeve gjiashtu jam nene e 3 femijve te interesuarat te kontaktoin ne nr 044776532Detale Profili

  • Femër
  • 10 vite eksperiencë
  • Me marveshje orë / ditë
  • Pagesa: Me marrveshje
  • Transporti nga ana ime
  • E pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët