Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A. S.

3 mujor orë/ditë

Jetojm ne Zvicerr dhe kerkojm nje kujdestare per femijet tan dhe ndimese ne punt e shtepis ton. Nese ke dokumentation dhe deshir ju lutem te na kontaktoni sipas emailes. Jemi nje familje serioze dhe kerkojm nje person mbi moshen 40.

Detale Profili

  • orari: 3 mujor
  • Pagesa: si pas marveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë