Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gostivar Jam kujdestare

Myeser Mehmeti (0)

5 dite te javes orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj te punsohem zvicer si bebister kam 2 vjet provoj pune per ma shum me kontaktoni ne email .vetem familje serioze ju lutem . ne canton Zurich dhe Winterthur me mirkuptim pres lajme seriozeDetale Profili

  • Femër
  • 2 vite eksperiencë
  • 5 dite te javes orë / ditë
  • Pagesa: 500
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Pregatis ushqim për fëmiun
  • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla