Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Dinora Sefedini Pireva

- orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkojm nje vajz per djalin ton si babysitter.+41762089044. viber ose watsup mosha 30 deri 45 vjeqare

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: -
  • Pagesa: - Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë