Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Ardita Shabani

I diskutueshem orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkojm nje kujdestare per zvicerr me shum informata kontaktoni ne ket nr 0041763176178 Zürich

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: I diskutueshem
  • Pagesa: E diskutueshme Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë