Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Blerina Halili

9:00 deri 15-00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, Kerkoje mirembajtese per pastrimin e shtepise. Jetoj ne lagjen \'NIC ne veternik, perballe Grand Store. Orari eshte te henen, merkuren dhe premten, nga ora 9-00 deri ne 15-00. Te interesuarat te me lajmrohen ne numrin tim te telefoni 045-10-8001, i njejti numer eshte eshe ne Viber. Faleminderit, Blerina

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 9:00 deri 15-00
  • Pagesa: Sipas marrveshjea Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti