Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Edona Pllana

08;30-16;30 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje Nena.. Jam e interesuar per nje kujdestare per bebushat 14 muaj plus edhe perkujdesjen e baneses (kur bebet jane ne gjume). Banesa eshte ne Bregun e Diellit afer maxi 24 ore ,me orar te plote . Te interesuarat mund te kontaktojne ne inbox. Gjithe te mirat Dona,Numri kontaktues 044196670 Viber mund te kontaktoni prej ores 16:30 deri 21:00

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 08;30-16;30
  • Pagesa: Sipas marrveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë