Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ramize Ramadani

sipas marreveshjes orë/ditë

Pershendetje, Kerkoj kujdestare per femije, fillimisht sipas nevojes por me se shumti per mirembajtje te baneses dhe me pas me orar te plote (kur te perfundoj me pushimin e lehonise). Te interesuarat mund te lajmrohen ne tel: 045300924

Detale Profili

  • orari: sipas marreveshjes
  • Pagesa: sipas marrevshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë