Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Lumnije R (25)

, orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj pun si ndihmse rreth punve te shtepis preferoj ma shum 1ose2 her ne javt nr im kontaktus esht 045234346 ose viber+37745234346 mund te kontaktoni deri ne oren 18|00.Detale Profili

  • Femër
  • 1 vit eksperiencë
  • , orë / ditë
  • Pagesa: .
  • Transporti nga ana ime
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët