Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Kumanove Jam kujdestare

Jeta Beqiri (37)

orë/ditë 3 vite eksperiencë

Un jam 37 vjeqare dhe punoj qe 3vite si kujdestare femijesh ne Zvicer I dua femijet , di tua kuptoj psikologjin dhe tu pershtatem karakterit tyre,kam shum nerva me femij qe te shetis me te,te bisedoj me te nese shof diqka jo te mir ne sjellje, ti pregadis ushqim nese han gjera jo te shendetshme dalngadal ta bindi se nuk duhet ti konsumon,menjefjale mundohem dej ne maximum ta punoj punen korekt . E interesuar jam per kantonet Basel ,Schaffhausen dhe Zurich.Detale Profili

 • Femër
 • 3 vite eksperiencë
 • orë / ditë
 • Pagesa:
 • Transporti nga ana juaj
 • E pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Fakulteti