Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Nora Nora

- orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj babysittere ne aargau te zvicres ,kontaktoni ne nr +41786994050

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: -
  • Pagesa: 400 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë