Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Neta Ukaj

3 muaj orë/ditë

Po lypi kujdestare ne zvicerr per nje vajz 7 vjeqe edhe per pastrim te shtepis vajzen e kam ne shkoll duhet me qu e me mar apet vajzen prej shkolles. Vetem.oferta serioze ne ket nummer mund lajmrohi +41789617602

Detale Profili

  • orari: 3 muaj
  • Pagesa: Flasim Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë