Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dani Lass

06.00-22.00 orë/ditë 10 vite eksperiencë

Kerkoj nje zonje familjare per kujdesen e 3 fmive. Vetum zonje qe jan nana vet, ose me shum provoj mu lajmru. Per ma shum informata lajmrohu ne viber 0041763796620

Detale Profili

  • 10 vite eksperiencë
  • orari: 06.00-22.00
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë