Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Saranda Abazi (23)

3 orë/ditë 4 vite eksperiencë

Pershendetje , jam e diplomuar ne matematike.Jam 22 vjecare, ofroj kurse individuale ne shtepi per matematike .Per fmiun tend nga klasa 1 deri ne 9. Vetem per ne Prishtine.Me kontaktoni ne email abazisaranda@gmail.com apo nr. 044816694(viber)Detale Profili

  • Femër
  • 4 vite eksperiencë
  • 3 orë / ditë
  • Pagesa:
  • Transporti nga ana ime
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët