Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Fjolla Skeja

Me marveshje orë/ditë 4 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femiun 1vjeq orari 2 ndrime paga me marveshje,kane perparsi te lagjes Dragodan.tel kontakt 049700485

Detale Profili

  • 4 vite eksperiencë
  • orari: Me marveshje
  • Pagesa: Me marveshje Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë