Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Arta Aliaj

24 ore orë/ditë 10 vite eksperiencë

Jam Arta nga shqiperia kerkoj te punesohem si kujdestare jam me eksperienc pune dh jam dhe vet prind. Me kontaktoni ne 00355696715425 viber/whatsappDetale Profili

  • Femër
  • 10 vite eksperiencë
  • 24 ore orë / ditë
  • Pagesa: 500-600
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët