Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Vlera Ukmata

9-15 orë/ditë 4 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femijen kater muaj e gjysem. Banoj ne lagjen kalabri. Te interesuarat te paraqiten ne tel. 045 531 772 Viber: 00377 45 531 772

Detale Profili

  • 4 vite eksperiencë
  • orari: 9-15
  • Pagesa: 100 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë