Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Emi Jakupi

7.30-20.00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare ne Zvicer te Sinqet dhe me Karakter te interesuarat te kontaktojn ne viber ne nr.+41 79 828 8228 vetem nga Bujavoci Presheva Kumanova

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 7.30-20.00
  • Pagesa: Pagesa ne Fr. Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë