Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Donika Z.

7:10-16:30 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkojme kujdestare per perkujdesjen e djalit tone 15 muajsh. Poashtu ne shtepi i kemi dhe dy femije te rritur 9 dhe 8 vjec (vajze dhe djale) te cilet nga ora 12:30 jane ne shkolle. Banojme ne Mat, tek rruga B, afer Maxit 24 ore. Per me shume flasim ne tel. Te interesuarat (kryesisht nga Prishtina) te na kontaktojne ne keta numra/viber : 045666700 dhe 045666701

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: 7:10-16:30
  • Pagesa: Sipas marreveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti