Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prizren Kërkoj kujdestare

Lara Shala

Dy ndrrime orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per vajzen time te jet serioue edhe per me shum info ne tme kontaktoj ne viber ose watsap..

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: Dy ndrrime
  • Pagesa: 400 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë