Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

El Leskaj

24 ore orë/ditë 16 vite eksperiencë

Jam Eli Leskaj nga shqiperia kerkoj pune si kujdestare kam punuar dhe me perpara ne zvicer kam dhe vet femij. Te interesuarit te konktaktojn ne 00355695526967 viber/wpDetale Profili

  • Femër
  • 16 vite eksperiencë
  • 24 ore orë / ditë
  • Pagesa: 500-600
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët