Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Adi S.

3 mujor orë/ditë

Kerkoj dike per te kujdesur per 4 Femijet dhe te me ndihmo ne pastrimin e shtepis. Kerkoj dike nga 20 Prillit mbasi deri ateher e kam dike. Puna eshte ne Zvicerr. Nese keni interes me lajmro ne email.

Detale Profili

  • orari: 3 mujor
  • Pagesa: 600 Fr. Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë