Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Ermine Aliu

8-9 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje jam 22 vjecare nperfundim te fakultetit te edukimit departamenti perkujdedje dhe mureqenie te femijeve kerkoj te punesohen si kujdestare per femije ne prishte ose ne zvicer apo gjermani kam njohuri te mira te gjuhes gjermane dhe te shqipes po ashtu kam passaporte biometrike nuk kam nevoj per ndonje vize jam e dashur e sinqerte punen e bej me perkushtim jam e ndergjegjshme dhe e pergjrgjshme te interesuarit mund te me kontaktoni ne viber +37744209588Detale Profili

  • Femër
  • 1 vit eksperiencë
  • 8-9 orë / ditë
  • Pagesa: Sipas marreveshjes
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët