Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Hysa Curri

24 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojm nje kujdestare per svicer, ni vajz te sjellshme dhe te sinqert qe perkujdeset per vajzen time 3 vjeqare dhe per kujdesjen e baneses. Duhet ta kesh passaporten e shqiperis ose te maqedonis. Duhet te kesh provoj me kujdesjen e femijeve jasht vendit. Nje plus i madhe esht nese ke provoj ne gjuhen gjermane ose gjuhen angleze. Kontakto ne viber numri +43 660 7054729

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 24 ore
  • Pagesa: Si pas marrveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë