Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Aferdita Hasani

24 or orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojm kujdestare per 2 femij. Ne jetojm ne zürich ne zvicer. Vajza 11 vjeqare esht ne shkoll vetem dreken duhet Me ja bo gati. Djali 4 vjeqar esht 3 dit ne jav ne qerdhe. Kujdesja kryesore esht per vajzen 16 muajshe. Per detaje me shum me kontaktoni ne e-mail a.hassani@live.de

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 24 or
  • Pagesa: 00 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë