Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Besa bb

00 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per femije dhe per mirembajtjen e shtepise. Te interesuarat te me kontaktojne ne viber. 049213575. Duhet te jete nga Prishtina

Detale Profili

  • orari: 00
  • Pagesa: 00 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë