Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Lavdije Selimi

5 orë/ditë

Kerkoj Kujdestare per vajzat e mia. Jan ne moshen 4 dhe 1 vjeqare. Jetojm e svicrerr züri. Ki provim me femi? Ki nerva per femi? nese je interessume me na njoftu me kontakto. te lumtem vetem kujdestare serioze nga ana Kosova/Macedonia dhe rethin e Presheves... Nr jem +41768029299 Pershendetje

Detale Profili

  • orari: 5
  • Pagesa: me marrveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë