Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Avni Rashiti

i plote orë/ditë

Kerkoj nje punetore te moshos mesatare 30-45 vjeqare per ruajtjen e 2 bineqeve 5 muajsh ne Gjilan te interesuaret mund te lajmrohen ne nr tel +491734573234 ose ne viber +491734573234

Detale Profili

  • orari: i plote
  • Pagesa: sipas marveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë