Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Preshevë Kërkoj kujdestare

Tixhe Destani

24 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per vajzat binjake 11 muajshe, dhe nje tjeter per vajzen dhe djalin 4 dhe 3 vjeq, vendi ne zürich te zvicrres, nese jeni te interesuar me kontaktoni ne numrin 0041786014043, mosha ideale 20-45 vjeqare

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 24
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë