Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Teuta H (0)

Me marreveshje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jam studente ne fakultetin e edukimit kerkoj pune si kujdestare per femij per me shum :+37745188610Detale Profili

  • Femër
  • 2 vite eksperiencë
  • Me marreveshje orë / ditë
  • Pagesa: Me marreveshje
  • Transporti nga ana juaj
  • E pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Hekuros
  • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla