Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Argjira Grapci

9-17 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkoj ndihmese per punet e shtepise dhe kujdes te djalit 7 vjeq, te interesuarat serioze(gra) te lajmerohen ne kete nr. 044 111 454 Puna eshte afatgjate

Detale Profili

  • 5 vite eksperiencë
  • orari: 9-17
  • Pagesa: Me marrveshje Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti