Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Fitore Qyqalla

07:30-16:30 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per kujdesjen e vajzes 7 muajsh, per me shume mund te kontaktojme ne nr tel dhe viber +37744884156

Detale Profili

  • orari: 07:30-16:30
  • Pagesa: Sipas marreveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti