Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Kaltrina K.

Gjat kohes kur jom ne pune orë/ditë

Jom kaltrina nga zvicra me duhet prej muajt shtator 2017 ni kujdestare per dy femit e mi. Djali 2 vjet vajza 1 vjet. Nese jeni te interesume ju lutem kontaktomni ne ket numer 0041786721915

Detale Profili

  • orari: Gjat kohes kur jom ne pune
  • Pagesa: 600chf Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti