Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tetovë Kërkoj kujdestare

Servete Ismaili

3 muaj orë/ditë

KERKOJ KUJDESTARE PER DY FEMIJE DJAL 3 VJET VAJZA 5 VJEQE jemi familje bujare une punoj vetem 4 dite ne jave. ju duhet te kujdeseni per femijet ushqimi dhe rruga i paguajm ne. kerkojm kujdestare serioze ljm. ne 0041 77 998 96 75 permes whatsapp ose viber

Detale Profili

  • orari: 3 muaj
  • Pagesa: simbas marrveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti