Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tetovë Kërkoj kujdestare

Ajan Ismaili

1 orë/ditë

kerkohet kujdestare per femij urgjentisht ne zvicer per me shum informata na kontaktoni 0041788706777

Detale Profili

  • orari: 1
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti