Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Pranvera Morina

4 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj nje ndihmese per shtepi nga e hena deri te premten, me gjysme orari. Nga ora 9-13. Pervec puneve te shtepise duhet te kujdeset per vajzen 6 vjecare. Shtepia gjendet ne Veternik,prapa Grand Store, lagjja Qendresa.

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 4 ore
  • Pagesa: 150 euro Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti