Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tetovë Kërkoj kujdestare

Alldeze Ismaili

1 orë/ditë

kerkojm kujdestare per dy djemt tan gjashte dhe tet vjet ne zvicer vendi punes esht i lir prej 25.08.2017 per me shum informata 0041 79 629 6369

Detale Profili

  • orari: 1
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti