Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Adi S.

1 mujor orë/ditë

Pershendetje kerkoj kujdestare per femi per ne shtator. Puna esht ne zvicerr. Jemi te dy te punsuar. Kemi kater femi qe te tre te rriturit jan ne shkoll. Me duhet dikush vetem per nje muaj mbasi tani me vjen personi qe e kisha ma veret. Nese keni interes per nje muaj ju lutem me lajmro ne email a.sylaj82@gmail.com ju mirepresim

Detale Profili

  • orari: 1 mujor
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti