Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Fetie B.........o

Me marrveshje orë/ditë 10 vite eksperiencë

Jam nene nga Prishtina me pervoi te madhe si per kujdestare te femijve ashtu edhe per mirembajtje te banesave kontakto ne 049377116 flm ju mirepres !!!Detale Profili

  • Femër
  • 10 vite eksperiencë
  • Me marrveshje orë / ditë
  • Pagesa: Me marrveshje
  • Transporti nga ana ime
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti