Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Shkup Kërkoj kujdestare

Abulmedjit Beqiri

8 orë/ditë

Kerkojm 2 bebysiterin per 2qikat tona 6vjete dhe 10muajsh duhet te kujdesen per fmijt dhe punt e shtepis per meshum info ne 7

Detale Profili

  • orari: 8
  • Pagesa: Infobox Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti