Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Sara B

orë/ditë

Jam duke e kerkuar nje kujdestate per 3femijet ne zvicer per me shum me kontaktoni ne nr 0041789320330Detale Profili

  • Femër
  • orë / ditë
  • Pagesa: Me marrveshje
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 3 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti