Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sara B

Nvaret orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje jam duke kerkuar nje kujdestate per 3 femijet e mi ne zvicerr ata qr jan te interesum munden te me kintaktojn ne nr 0041789320330

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: Nvaret
  • Pagesa: Me marrveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti