Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Zana -Zvicer

06-21 orë/ditë

Kerkoje kujdestare per vajzen 1.5 vjet si dhe ndihmese ne punet e shtepise ne Zvicer. Kujdestarja te jete nga Kosova ose Maqedonia. Te interesuarat te lajmerohen ne tel(Viber,Whatsapp) 0766804062

Detale Profili

  • orari: 06-21
  • Pagesa: Sipas marreveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti